Firma Tandem Maszyny Budowlane jest uznawanym i szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się wynajmem, sprzedażą i serwisem podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych oraz maszyn budowlanych wykorzystywanych w budownictwie na terenie całej Polski. 

Głównym celem firmy Tandem Maszyny Budowlane jest przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie klientów dlatego, cenimy sobie innowacyjność i najwyższe standardy świadczonych usług. 

Wszystkie działania podejmowane przez firmę Tandem Maszyny Budowlane mają na celu szybki rozwój naszej firmy oraz długofalową współpracę z Klientem.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i doskonałym kwalifikacjom personelu, firma Tandem Maszyny Budowlane zawsze świadczy usługi na najwyższym poziomie, dowodem na to jest stale powiększająca się rzesza zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. 

Zapewniamy, że każde urządzenie wynajmowane przez naszą firmę jest najwyższej jakości, w pełni sprawne technicznie, bezpieczne oraz posiadające aktualne badanie UDT.